Justyna Kowalczyk z Alpiną
Image1 Image2 Image3 Image4
Start
Justyna Kowalczyk z Alpiną Email

Justyna w alpinie

Po kilku latach rozłąki ponownie w Teamie Alpina pojawiła się Justyna Kowalczyk, która od sezonu 2015/2016 będzie biegać w butach alpiny. Wiemy jak długo trwały rozmowy, bo wiemy jak ważny jest komfort dla Naszej rodaczki. Mogła wybierać ze wszystkich, ale wybrała z Alpiny my się bardzo z tego cieszymy!

 

Sezon dla Justyny Kowalczyk będzie jak zwykle długi. Zaczyna od sprintów 27.11.2015 roku w Kusamo, a kończy się SKI TOURem w Kanadzie. W tym sezonie aż 4 krotnie będzie mogła Justyna...

wystartować w swoim ulubionym dystansie czyli 10 km stylem klasycznym. W trakcie sezonu odbędzię się także Tour the Ski, który będzie trwał od 1 stycznia do 10 stycznia.

 

Obok Justyny będziemy mieli także inne polskie zawodniczki w butach Alpiny, ale w Biathlonie.  Monika Hojnisz, Weronika Nowakowska, Krystyna Pałka to czołowe postacie polskiego kobiecego Biathlonu. Dużym wsparciem dla tych dziewczyn jest Tomasz Sikora, który sam przez wiele sezonów walczył właśnie w butach produkowanych na Słoweńskiej ziemi.

 

Pozostaje trzymać kciuki i liczyć na sukcesy. DO BOJU POLSKO!

 

 

Polecane

Dowiesz się pierwszy!