Lhotse, Tundra, Prima Low
Image1 Image2 Image3 Image4
Start
Lhotse, Tundra, Prima Low Email

lhotse tundra prima lowZachęcamy do zapoznania się z butami produkowanymi w Europie. Nasze doświadczenia wskazują, że jest to pewniak pod kątem wykonania, trwałości, wygody. Wielu naszych klientów powraca do nas pytając właśnie o modele, które są produkowane w Europie. W dalszej części artykuły znajdują się opisy poszczególnych modeli.


facebook lhotse 01Lhotse to model przeznaczony dla osób, które pracują w górach, albo bywają w nich bardzo często. Świetnie sprawdza się podczas długich i wymagających wędrówek z plecakiem. Najbardziej zaawansowany technologocznie model wysokogórskich butów Alpina. Ten niezwykle solidny i wytrzymały, a przy tym lekki but zapewania maksymalną ochronę stopy i komfort chodzenia. Cechy charakterystyczne to topowy model podeszwy Vibram, wodoodporna membrana Sympatex oraz system VCP, dzięki któremu but doskonale dopasowuje się do podbicia. Wykonany jest ze skóry o grubości 2,8 mm. Gumowe zabezpieczenia chronią but przed przetarciami. Możliwość przymocowania raków. Więcej o Lhotse i zastosowanych technologiach.

 

facebook tundra 04Tundra przeznaczone dla osób rekreacyjnie traktujących wyprawy w góry, a zarazem to bardzo wszechstronny skórzany but trekkingowy w przystępnej cenie. Ładnie wykończony i bardzo wytrzymały. Jedną z jego zalet jest brak szwów w przedniej części cholewki, przekładający się na brak miejsc podatnych na przepuszczanie wody. Podeszwa Alpina stanowi integralną część buta dzięki bezklejowemu łączeniu w procesie wulkanizacji, co gwarantuje trwałe, schludne i nieprzepuszczalne łączenie. Więcej o Tundrze i zastosowanych technologiach.

 

 

facebook primaLow 01Prima Low to typowy wiosenno-letni but na piesze wycieczki. Podeszwa Vibram, łączona za pomocą technologii wulkanizacji, sprawia, że but jest wytrzymały, a przy tym ładnie się prezentuje. Dzięki niskiej cholewce skóra może swobodniej oddychać. Wykończenia z jednego kawałka skóry zapewniają odporność na niespodziewany deszcz.  Komfort noszenia poprawia system VCP, dzięki któremu but doskonale dopasowuje się do podbicia. Więcej o Prima Low i zastosowanych technologiach.

 

Osoby zainteresowane powyższymi butami prosimy o kontakt bezpośredni:

telefon: +48 505456404

e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

lhotse tundra prima low

 

 

Polecane

Dowiesz się pierwszy!